..: Menu :..

 Strona główna

 Co to jest noni

 Historia

Firma Morinda® (Tahitian Noni International)

 Produkcja

 
PRODUKTY:
Soki Noni
Kosmetyki do ciała i włosów
Kosmetyki do bioaktywnej redukcji wieku
Suplementy i pakiety
Kolagen
WSPÓŁPRACA
Zamówienie

Spotkania na temat noni

Kontakt

 

SUPLEMENTY  DIETY  Z  NONI     CIAŁO    MORINDA CORE BODY CONQUER

Morinda Core Body Conquer

Morinda Core Body Conquer

Morinda Core Body Conquer został stworzony, aby w smaczny i odżywczy sposób zwiększyć Twoje dzienne spożycie błonnika. Body Conquer zawiera Łuski z nasion płesznika, Witaminę A i Phase2®, ekstrakt z białej fasoli spowalniający trawienie skrobii. Body Conquer działa najskuteczniej w połączeniu ze zrównoważoną dietą i dobranym programem ćwiczeń. 

 Phase 2® jest wyjątkowym składnikiem uzyskanym z białej fasoli. Neutralizuje nadmiar skrobii pochodzącej ze spożytych węglowodanów poprzez czasowe zablokowanie działania enzymów rozkładających skrobię, pozwala na jej łatwe usunięcie z organizmu w postaci niestrawionej.  Najlepsze efekty można uzyskać spożywając Body Conquer przed posiłkami bogatymi w skrobię, takimi jak chleb, ryż, makarony, czy ziemniaki.

Korzyści

  • Łuski z nasion płesznika, które wspierają prawidłową pracę układu pokarmowego
  • Witamina A, która przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania systemu immunologicznego
  • Phase2®, z białej fasoli, który spowalnia trawienie skrobii
  • Bez dodatku cukru, Body Conquer zawiera substancje słodzące pochodzące ze stewii
  • Wysoka zawartość błonnika pomaga odpowiadać na Twoje dzienne zapotrzebowanie na ten składnik

Dlaczego błonnik jest tak ważny?

Błonnik jest niezbędnym składnikiem, którego nasz organizm potrzebuje. Generalnie można wyodrębnić 2 rodzaje błonnika - rozpuszczalny i nierozpuszczalny. Błonnik rozpuszczalny rozpuszcza się w wodzie, podczas gdy nierozopuszczalny nie. Oba rodzaje są niezwykle ważne w zbilansowanej diecie, także większość pokarmów zawiera oba wspomniane typy błonnika.

  • Błonnik Rozpuszczalny - w procesie trawienia łączy się z cząsteczkami wody i zamienia się w żel. W Body Conquer głównymi źródłami błonnika rozpuszczalnego są inulina i łuski płesznika, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego procesu trawienia i zdrowych jelit.
  • Błonnik Nierozpuszczalny - mówi się o nim często, że podnosi poczucie sytości, ponieważ zwiększa swoją objętość w przewodzie pokarmowym i jednocześnie pomaga przyspieszyć trawienie. Głównym źródłem błonnika nierozpuszczalnego w Body Conquer jest pszenica.

Dobra wiadomość jest taka, że Morinda Core Body Conquer dostarcza potężnej mieszanki 5.5 g błonnika rozpuszczalnego/w porcji oraz 4.5g błonnika nierozpuszczalnego/w porcji, aby wzbogacić Twoją dietę! A wszystko to w produkcie, który powstał bez dodatku cukru.

Dołączając ten produkt do swojego zdrowego trybu życia i ćwiczeń, pomoże Ci on zachować/obniżyć Twój wiek biologiczny TruAge, na który wpływa ilość AGE w Twojej skórze. Sprawia, że czujesz się młodziej i pomaga Ci żyć młodziej, dłużej!

Suplement diety zawierąjacy ekstrakt z białej fasoli, łuski babki płesznika i witaminę A, słodzony słodzikiem. 

Smak marchewka-mango, 15 porcji.

 

 

Sugerowane użycie :  

1 miarkę (14,5 g) dodaj do 300 ml wody i dobrze wymieszaj. Pij raz dziennie przed posiłkiem bogatym w skrobię. Stosować jako element zróżnicowanej i zbilansowanej diety, zdrowego trybu życia i regularnych ćwiczeń. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

OSTRZEŻENIE: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie jest substytutem zróżnicowanej diety. Nie należy stosować produktu jeżeli występują problemy z przełykaniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Kobiety w ciąży lub karmiące przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

 

Cena (bez kosztów wysyłki) 158,42 zł, 4 - pak - 608,07 zł

 

Składniki:

Inulina 38%, Błonnik z Triticum aestivum (Pszenica) 21.8%, Błonnik z łusek nasion Plantago ovata (Płesznik) 20.7%, Ekstrakt z Phaseolus vulgaris (Biała Fasola) 6.2%, Maltodekstryna, Proszek owocowy z Mangifera indica (Mango), Regulator kwasowości (Kwasek Cytrynowy), Proszek warzywny z Daucus carota (Marchew), Hordeum vulgare (Jęczmień), Substancja słodząca (Glikozydy stewiolowe), Puree owocowe z Morinda citrifolia (Noni), Trójglicerydy średniołańcuchowe, Dodatki smakowe, Emulgator (Lecytyna sojowa), Barwnik (Karoten).

Wartości odżywcze W 14,5 g-ban/W 100 g-ban Wartość energetyczna 30 kcal (122,5 kJ)/207 kcal (845 kJ), Tłuszcze 0 g/0 g, w tym nasycone 0 g/0 g, Węglowodany 2,5 g/17 g, w tym cukry 1 g/7 g, Błonnik 10 g/69 g, Białko 0 g/0 g, Sól 0,03 g/0,21 g, Witamina A 150 μg RE (19%*)/1034 μg RE (129%*).

*% Referencyjnej wartości spożycia (NRV).

 


Waldemar Domagała - Niezależny Konsultant "Morinda" UK ID 1645541 . Tahitian Noni® jest znakiem towarowym Morinda® Inc. Użyto za pozwoleniem © Morinda® Inc.